Stolar gustaviansk stil

323779

STOLAR, 1 par, gustaviansk stil, 1900-tal, kannelerade ben, fleuroner, sitthöjd ca 46 cm

Smärre slitage

Rum 4

Stolar gustaviansk stil

Budhistorik (4 bud)

1982888
450
1981488
1980441
1974267

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 48 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.