Sil hämtare mm i koppar

323778

SIL, HÄMTARE, KASTRULL, FORM med handtag, TUNNA, koppar, 1800-tal, delvis med handtag i smide,

Skador, lagningar

Metall, Koppar, Allmoge

Rum 7

Sil hämtare mm i koppar

Budhistorik (10 bud)
1983476
850
1983416
1982364
750
1982299
700
1982195
650

Slutpris SEK:
850
81 EUR, 91 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.