Eigil Schwab akvarell

323761

EIGIL SCHWAB (1882-1952): Får vid slott, signerad Schwab, akvarell, ca 30x48 cm

Fack 32

Eigil Schwab akvarell

Budhistorik (1 bud)

1983176
2015-08-25 05:52:54

2015-08-25 kl 11:08
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.