Serverin NIlsson oljemålning

323759

SEVERIN NILSON (1846-1918): Vy över sjö, signerad Severin Nilsson, olja på pannå, ca 30x64 cm

Smärre färgbortfall

Rum 6

Serverin NIlsson oljemålning

Budhistorik (13 bud)
1984146
5 000
1983563
4 800
1982748
4 600
1978088
4 400
1978076
4 200

Slutpris SEK:
5 000
504 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.