Bengt Åberg oljemålning

323758

BENGT ÅBERG (1941-2015): "Vi gratulerar", signerad och daterad Åberg, olja på duk, 33x23 cm

Rum 6

Bengt Åberg oljemålning

Budhistorik (20 bud)
1984005
5 600
1983525
5 400
1983525
5 200
1983452
5 000
1983452
4 200

Slutpris SEK:
5 600
588 EUR, 728 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.