Bengt Åberg oljemålning

323756

BENGT ÅBERG (1941-2015): "Flyttfågel", signerad och daterad Åberg, olja på duk, 26x21 cm

Rum 5

Bengt Åberg oljemålning

Budhistorik (25 bud)
1984347
4 800
1984350
4 600
1984347
4 200
1984338
1984346

Slutpris SEK:
4 800
483 EUR, 549 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.