Andor G Horváth

323754

ANDOR G. HORVÁTH (1876-?): Man vid bord, otydligt signerad, olja på pannå, 33x25 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 2

Andor G Horváth

Budhistorik (3 bud)

1982455
1981459
1973500

Slutpris SEK:
38 EUR, 43 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.