Karin Olsson oljemålning

323753

KARIN OLSSON (född 1928): "Vid vatten", signerad Karin Olsson, daterad ā tergo 1969, olja på duk, ca 19x20 cm

Fack 11

Karin Olsson oljemålning

Budhistorik (9 bud)
1984336
1 600
1984422
1984336
1 300
1984320
1977438

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.