Ljusstakar 1 par och skål silver

323739

LJUSSTAKAR, 1 par, SKÅL, silver, ljusstakarna med otydl. stämplar, skålen märkt 900, oval skål på fyra fötter, ljusstakarnas höjd 17,5 cm, skålens längd 30,5 cm, vikt 187 resp. 306 g

Ljusstakarnas ljusholkar med bucklor och skador

Silver

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (3 bud)

1988895
1 400
1983210
1978534

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.