Slagbord

323727

SLAGBORD, bemålad furu, 1800-tal, höjd 71, totallängd 169x98 cm

Bemålning med kraftigt slitage

Rum 22

Slagbord

Budhistorik (24 bud)
1982714
3 400
1981465
3 200
1982681
1981465
2 400
1981316

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.