Peter Dahl färglitografi

323720

PETER DAHL (född 1934): Komposition med landskapsvy, signerad och numrerad 144/200, färglitografi, bladmått ca 27x2105 cm

Fack 14

Peter Dahl färglitografi
Budhistorik (12 bud)
1982662
1979561
1978037
1979560
950
1978037

Slutpris SEK:
114 EUR, 129 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.