FIrma Svenskt tenn bordsplateau

323713

SVENSKT TENN, bordsplateau, tenn, 1944, oval med spegelglas, stämpelmärkt, höjd ca 3, 37x27,5 cm

Slitage, repor

Metall, Design

Monter 13

Budhistorik (16 bud)
1982282
1982281
1 900
1982271
1 800
1982280
1 700
1982271
1 600

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.