Orientmatta

323709

ENSI/ ORIENTMATTA, semiantik, Turkmenistan, Yomout, hatchlo, ca 161x127 cm

Langettering med skador, kortsidor med slitage

Mattor/Textilier, Mattor/Textilier

Rum 10

Orientmatta

Budhistorik (15 bud)
1982119
1982620
1 400
1982119
1 300
1982619
1982119

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.