Japansk skulptur björn

323704

SKULPTUR, trä, Japan, 1960-tal, föreställande björn, signerad och daterad 1967 på sockel, höjd ca 28 exkl sockel, längd ca 44 cm exkl sockel, sockelns mått ca 54x25 cm

Orientaliskt, Konst, Konst, Skulpturer

Monter 17

Japansk skulptur björn

Budhistorik (6 bud)
1982352
550
1981780
500
1981646
450
1981779
1981646

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.