Vinglas

323702

CHAMPAGNESKÅLAR, 6 st, slipad dekor, VINGLAS, 13 st, vinglasen troligen Orrefors 1970-tal, klockad kupa
3 vinglas med nagg medföljer, en champagneskål med nagg medföljer

Bruksslitage, några vinglas med beläggning på insidan

Glas, Dricksglas

Monter 18

Vinglas
Budhistorik (15 bud)
1982789
1 300
1979038
1974558
1979034
1974558
950

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.