Oidentifierad konstnär 1800-tal

323694

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal), John Cromes (1768-1821) hans krets: Skogslandskap med hjort, osignerad, olja på duk, ā tergo äldre etiketter, diameter 45 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 21

Budhistorik (13 bud)
1982370
4 600
1982369
4 400
1982351
4 200
1982334
1982327
3 800

Slutpris SEK:
4 600
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.