John Cuthbert Salmon oljemålning

323687

JOHN CUTHBERT SALMON (1844-1917): "Moel Siabod", signerad JC Salmon, olja på duk, ca

Dukskada i form av reva, krackeleringar, smärre färgbortfall

Konst, Äldre måleri

Fack 22

Budhistorik (20 bud)
1982607
1 400
1982606
1 300
1982417
1982605
1982417

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.