Uno Vallman oljemålning

323685

UNO VALLMAN (1913-2004): Komposition med figurer, signerad och daterad Uno Vallman 1975, olja på duk, ca 46x54 cm

Rum 6

Uno Vallman oljemålning

Budhistorik (8 bud)
1982865
2 400
1982863
1982861
1982860
1982859
950

Slutpris SEK:
2 400
229 EUR, 258 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.