Parti kuriosa

323678

ASKKOPPAR, BLÄCKSTÄLL, BORDSPINGLA, KRUS, TEATERKIKARE, KLOCKA, 18/1900-tal
PROVENIENS: Osmond Antik, Gamla Stan, Stockholm

Slitage och skador

Diverse, Allmoge

Parti kuriosa

Budhistorik (1 bud)

1981986
2015-08-24 08:44:33

2015-08-24 kl 19:09
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.