Bordsur

323677

BORDSUR, 3 st., 1900-tal, bemålat trä, med upphängningsanordningar, nycklar och pendlar finns, höjd ca 28 cm
PROVENIENS: Osmond Antik, Gamla Stan, Stockholm

Färgbortfall, slitage, en med lösa visare

Klockor/Ur, Bordsur

Bordsur

Budhistorik (1 bud)

1982171
2015-08-24 11:41:21

2015-08-24 kl 12:36
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.