Sockerlådor och sockerklyvare

323676

SOCKERKLYVARE, SOCKERLÅDOR 2 st., trä och gjutjärn, höjd ca 17-21 cm
PROVENIENS: Osmond Antik, Gamla Stan, Stockholm

Skador, slitage, en saknar låda

Diverse, Allmoge

Rum 7

Sockerlådor och sockerklyvare

Budhistorik

2015-08-24 kl 15:48
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.