Monter 1900-talets andra hälft

323674

MONTER, 1900-talets andra hälft, med hurts, stomme i vitmetall, etikettmärkt Abstracta Lammhult, höjd 211, 123x43 cm
PROVENIENS: Osmond Antik, Gamla Stan, Stockholm

Brukslitage, hyllplan o dörrar i glas medföljer, låskolv finns att avhämta vid Utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 18

Budhistorik (11 bud)
1975520
1982599
750
1975520
700
1982553
650
1975520
600

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.