Monter 1900-talets andra hälft

323673

MONTER, 1900-talets andra hälft, svartlackerad metallstomme, höjd ca 172, 47x37 cm
PROVENIENS: Osmond Antik, Gamla Stan, Stockholm

Hyllplan i glas medföljer, brukslitage, smärre ytskador, låskolv finns att avhämta vid Utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 4

Budhistorik (10 bud)
1975518
750
1982504
700
1975518
650
1981985
600
1975518
550

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.