Monter 1900-talets andra hälft

323672

MONTER, 1900-talets andra hälft, svartlackerad metallstomme, höjd ca 172, 47x37 cm
PROVENIENS: Osmond Antik, Gamla Stan, Stockholm

Hyllplan i glas medföljer, brukslitage, smärre ytskador, låskolv finns att avhämta vid Utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 4

Budhistorik (10 bud)
1975516
750
1982498
700
1975516
650
1979688
600
1975516
550

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.