Pärra Andreasson

323671

PÄRRA ANDREASSON, "Ruskig" (Samtida): Porträtt, signerad a tergo Pärra, graffiti (spray) på pannå, ca 100x100 cm

Smärre nagg i marginalen

Rum 6

Pärra Andreasson

Budhistorik (7 bud)
1975549
600
1974231
550
1975543
500
1974231
450
1975542

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.