Pärra Andreasson

323670

PÄRRA ANDREASSON "Ruskig" (samtida): Porträtt, signerad a tergo Pärra, graffiti (spray) på pannå, ca 100x100 cm

Smärre nagg i marginalen

Rum 7

Pärra Andreasson

Budhistorik (13 bud)
1974030
1979820
1974030
950
1979818
900
1974030
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.