Pärra Andreasson

323669

PÄRRA ANDREASSON "Ruskig" (samtida): Porträtt, signerad a tergo Pärra, graffiti (spray) på pannå, ca 100 x 100 cm

Smärre nagg i marginalen

Rum 19

Pärra Andreasson

Budhistorik (7 bud)
1981467
1982873
1981467
1980940
950
1978316
500

Slutpris SEK:
114 EUR, 129 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.