Porträttmedaljong efter Sergel

323663

PORTRÄTTMEDALJONG, gips, efter Sergel, troligen föreställande Louise Adelsparre, diameter 64 cm

Skador, nagg

Diverse, Inredning och husgeråd

Rum 8

Budhistorik (28 bud)
1982846
3 800
1982858
3 600
1982846
3 400
1982856
3 200
1982846

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.