Ilmari Tapiovaara Fanett från Edsbyverken

323661

ILMARI TAPIOVAARA, stolar, 6 st., "Fanett", bl a brännmärkta Edsbyverken, Fanett samt etikettmärkta med VDN fakta, sitthöjd ca 44 cm

Slitage, enstaka skador

Möbler, Stolar, Design

Rum 5

Budhistorik (21 bud)
1982419
5 400
1982441
5 200
1982419
5 000
1982440
4 800
1982419
4 200

Slutpris SEK:
5 400
544 EUR, 618 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.