Ilmari Tapiovaara Fanett för Edsbyverkn

323660

ILMARI TAPIOVAARA, stolar, 9 st., "Fanett", bl a, brännmärkta Edsbyverken, Fanett samt etikettmärkta med VDN fakta, sitthöjd ca 44 cm

Slitage, enstaka skador

Möbler, Stolar, Design

Rum 22

Budhistorik (8 bud)
1982626
1 900
1979539
1 800
1979035
1 700
1975076
1 600
1975076

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.