Trädgårdsurnor i glaserad terracotta

323658

URNOR, 3 st, glaserad terracotta, 1800-tal, höjd ca 34-36 cm

Skador, lagningar

Diverse, Keramik/Porslin

Rum 7

Budhistorik (10 bud)
1982251
2 400
1982250
1982249
1982248
1 600
1982247

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.