Trädgårdsurnor i glaserad terracotta

323657

URNOR, 1 par, glaserad terracotta, 1800-tal, höjd ca 31 cm

Skador

Diverse, Keramik/Porslin

Rum 7

Budhistorik (6 bud)
1982273
1982176
950
1981474
600
1979969
550
1978870

Slutpris SEK:
210 EUR, 236 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.