Bert Håge Häverö färglitografi

323640

BERT HÅGE HÄVERÖ (född 1932): Kyrkö Sund, Göteborgs skärgård, signerad, 286/360, färglitografi, ca 34x43 cm

Fack 42

Budhistorik (14 bud)
1975107
1981928
1975107
950
1981927
900
1975107
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.