Jan Naliwajko färglitografi

323636

JAN NALIWAJKO (född 1939): Ängel, signerad J. Naliwajko, numrerad 315/360, färglitografi, ca 70x58 cm

Fack 21

Jan Naliwajko färglitografi
Budhistorik (13 bud)
1982615
1981417
1982588
1981417
900
1981386
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.