Lars Jonsson färglitografi

323634

LARS JONSSON (född 1952): "Kvällstankar", signerad Lars Jonsson, 312/375, färglitografi, bladmått 42x59,5 cm

Fack 15

Lars Jonsson färglitografi
Budhistorik (50 bud)
1982350
6 800
1982328
6 600
1982349
6 400
1982328
6 200
1982346
6 200

Slutpris SEK:
6 800
685 EUR, 778 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.