Ernst Billgren färglitografi

323632

ERNST BILLGREN (född 1957): "Kyrkan", signerad Ernst Billgren, 428/450, färglitografi, ca 33x42 cm

Fack 19

Ernst Billgren färglitografi
Budhistorik (20 bud)
1972474
1982747
1 400
1972474
1 300
1982743
1972474

Slutpris SEK:
143 EUR, 161 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.