Yrjö Edelmann färglitografi

323627

YRJÖ EDELMANN (född 1941): Paket i rosa, signerad Y. Edelmann, bär dedikation, färglitografi, ca 43x59 cm

Fack 7

Yrjö Edelmann färglitografi
Budhistorik (13 bud)
1982420
1982181
1 400
1982181
1 300
1981920
1980990

Slutpris SEK:
143 EUR, 161 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.