Gideon Börje oljemålning

323625

GIDEON BÖRJE (1891-1965): Kustbild, skrapsignerad G Börje, olja på duk, ca 60x50 cm

Smärre tryckskada

Rum 16

Gideon Börje oljemålning

Budhistorik (2 bud)

1979892
1979891
950

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.