Samlartallrik Pablo Picasso

323624

PABLO PICASSO, tallrik, porslin, 1900-tal, Frankrike, märkt Sarreguemines, signerad, diameter ca 24 cm

Diverse, Samlarobjekt, Keramik/Porslin

Monter 15

Samlartallrik Pablo Picasso

Budhistorik (18 bud)
1982297
1 800
1982304
1 700
1982297
1 600
1982303
1982297
1 400

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.