Taklampa

323611

TAKARMATUR, 1900-talets andra hälft, i svart- och vitlackerad plåt, 2 delad, med 1 ljuspunkt, höjd ca 24, ca 24x24 cm

Bruksslitage

Belysning, Taklampor

Rum 7

Taklampa

Budhistorik (12 bud)
1982734
950
1982737
900
1982734
850
1982730
1982730
700

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.