Siri Meyer teckning

323606

SIRI MEYER (1898-1985): Ung pojke, signerad och daterad Siri Meyer Mallorca -25, blyerts på papper fäst på papper, 30 x 23 cm.
PROVENIENS: Konstnärens familj

Konst, Teckningar

Nybrogatan 32, Stockholm

Siri Meyer teckning
Budhistorik (4 bud)

1982492
1979161
1977061
600
1972443
550

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.