Märklin tågbanedelar

323604

MÄRKLIN, lok, räls och vagnar bl a nr 3012, 3029, 4501, 5106, 3264, 5114, 7390, 3 st 5100, originalkartonger, vagn samt lösa rälsdelar medföljer

Varierande skick, slitage, skador/bortfall, kartonger med slitage, kartong 7390 saknar botten

Diverse, Leksaker

Monter 18

Märklin tågbanedelar

Budhistorik (23 bud)
1982835
1 600
1980205
1976371
1 400
1980203
1 400
1976371
1 300

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.