Richards marina målningar

323603

V. RICHARDS (1800-tal): "Homeward Bound" samt utan titel, Marina motiv, signerade V. Richards, olja på pannå, ca 21x28 resp 21x27 cm

Slitage

Konst, Äldre måleri

Fack 11

Richards marina målningar

Budhistorik (15 bud)
1982205
1981848
2 800
1977689
2 600
1981847
2 600
1977689
2 400

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.