Joakim Allgulander

323601

JOAKIM ALLGULANDER (född 1965): "Land", signerad Joakim Allgulander, 37/210, färglitografi, 45x84 cm; oramad

Hörnveck

Rum 4

Joakim Allgulander
Budhistorik (13 bud)
1982461
1981979
950
1981979
750
1982460
700
1981979
650

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.