Joakim Allgulander

323599

JOAKIM ALLGULANDER (född 1965): "Mirror", signerad och numrerad Joakim Allgulander 163/240, färglitografi, bladmått 42x61 cm; oramad

Rum 4

Joakim Allgulander
Budhistorik (7 bud)
1982592
1982278
750
1982278
550
1982570
500
1982278

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.