Pallar teak

323594

PALLAR / SIDOBORD, teak, 1960-tal, enligt uppgift möjligen JOC, sittdynor klädda i beige textil i olika nyanser, sitthöjd ca

Slitage, repor

Rum 3

Pallar teak

Budhistorik (19 bud)
1978487
1981749
1 900
1978487
1 600
1981747
1978487
950

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.