Schatull

323589

SCHATULL, barock, 1700-tal, i ek, med järnbeslag, höjd 30, 36x34 cm, nyckel finns

Sprickor, skador,

Diverse

Rum 7

Schatull

Budhistorik (17 bud)
1978875
1972518
1 900
1978873
1 900
1972518
1 800
1978872
1 700

Slutpris SEK:
191 EUR, 215 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.