Vikskärm

323587

VIKSKÄRM, 4 delar, med gångjärn, 1900-tal, höjd 183, bredd totalt 172 cm

slitage, fläckar,

Rum 6

Vikskärm

Budhistorik (21 bud)
1979816
2 800
1979767
2 600
1979677
2 400
1976411
1978905

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.