Byrå

323586

BYRÅ, sengustaviansk stil, 1800-tal, mahognyfanér, 3 lådor, nyckelbussningar i mässing, höjd 87, 86x43 cm, nycklar finns

skador, lagningar

Rum 21

Byrå

Budhistorik (16 bud)
1979834
1980021
1 400
1979834
1 300
1980019
1979834

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.