Joan Miro färglitografi

323585

JOAN MIRO (1893-1983): "Ceramiques", färglitografi, signerad i trycket, Mourlot 928, ca 53x75 cm

Fack 22

Joan Miro färglitografi
Budhistorik (31 bud)
1980092
5 800
1978903
5 600
1980091
5 600
1978903
5 400
1978419
5 200

Slutpris SEK:
5 800
553 EUR, 622 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.